Rotonero.lt - viskas jūsų virtuvei
Platus įvairių gamintojų puodų, peilių, keptuvių ir kitų virtuvės reikmenų pasirinkimas!
+370 608 092 71info@rotonero.lt
Katalogas

Apie mus

Mūsų internetinė parduotuvė buvo įkurta 2010 metais. Rotonero.lt parduotuvėje rasite ivairių gamintojų kokybiškių prekių, kurių asortimentas yra visą laiką pildomas. Visos prekės yra importuojamos tiesiai iš gamintojų arba jų oficialių atstovų.

 

 

Mūsų tikslas - pažinti ir suprasti klientų poreikius bei juos patenkinti ir be abejo plėsti mūsų teikiamų paslaugų asortimentą.

 

Mūsų vizija - tapti geriausia virtuvės reikmenų internetine parduotuve Lietuvoje.

 

 

Bergner yra vienas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų ir buitinių prekių platintojų, pradedant nuo virtuvės indų, peilių, stalo įrankių, virtuvės reikmenų ir porceliano.
Kuo ypatingas Bergner?
Individualus dizainas, išskirtinės pakuotės, kruopštus gaminių kokybės vertinimas kiekvienai rinkai, vertės atitikimas kainai, novatoriški sprendimai, platus prekių, skirtų virtuvei, asortimentas - tai argumentai renkantis Bergner.
Bergner - galutinis sprendimas Jūsų namams ir virtuvei!

 

KaiserHoff suteikia Jums aukščiausios kokybės produktus Jūsų virtuvės poreikiams patenkinti. Kokybė yra svarbi šiandienos modernėje virtuvėje.

 

Hermann Miller gamina vienus iš geriausių aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno 18/10 puodus, peilius, virdulius bei kitus virtuvės reikmenys.**Visus tekstus bei paveiksliukus yra draudžiama kopijuoti iš www.rotonero.lt puslapio, be raštiško Rotonero sutikimo**

Visos teisės saugomos © 2010-2024 UAB "Rotoshopas"